Servis

Naše firma zajišťuje kompletní servisní služby výtahůrevizeúdržbuzkoušky a odborné prohlídky. Stálá služba pro naše zákazníky u kterých provádíme servis výtahů:

V kteroukoliv denní i noční dobu jsou naši mechanici připraveni zasáhnout při Vašich nesnázíchNON STOP havarijní služba pro nouzové vyprošťování osob z klece výtahu. Servis je zajišťován nepřetržitě v pracovních dnech, ve dnech pracovního klidu a svátcích.

 

Servis hot line celá ČR

+420 737 211 298

 

Servis hot line Brno

+420 603 164 079

 

Servis hot line Olomouc, Přerov

+420 734 797 811

 

Servisní služby jsou zajišťovány několika středisky na jižní a střední Moravě (Brno, Zlín, Přerov a Uherské Hradiště, ostatní výtahy na území České republiky a v zahraničí jsou servisovány smluvními servisními partnery.

Tato střediska provádějí servis jak v bytové zástavbě, ve výrobních prostorech, v nemocnicích, administrativních budovách, domech s pečovatelskou službou a jiných veřejně přístupných budovách, kde je kladen ten největší nárok na kvalitu a rychlost služeb. Všechny posádky servisních vozidel jsou vybaveny mobilními telefony, jejímž prostřednictvím mohou okamžitě reagovat na požadavky zákazníků a tak provádět servis bez zbytečných časových prodlev.

Servis je prováděn dle předem stanovených postupů za stálé kontroly vedoucích jednotlivých středisek. Podstatou servisu výtahu, je pravidelná preventivní údržba, pro bezpečný a spolehlivý provoz výtahového zařízení, ke spokojenosti jeho uživatelů. Dále na přání zákazníka zajišťujeme dozorce výtahu a s ním spojené činností, kontroly v meziobdobí, případně kombinaci různých variant servisu. Ve všech variantách je cena zvýhodňována podle počtu servisovaných výtahů provozovatele.

 

Servis výtahů v několika variantách